Na našem E-shopu je Platba zabezpečena

kódováním SSL na 256-bit ECC klíči

Použít můžete Visa/Mastercard/Paypal

Rychlá online platba s nejvyšší ochranou

Žádné opisování platebních údajů

Platební údaje stačí do brány zadat jen jednou. Díky režimu zapamatování karty probíhají všechny následující platby na doslova na jedno kliknutí bez opakovaného zadávání údajů z karty.

Nejmodernější zabezpečení

Díky zabezpečenému přenosu dat a podpoře technologie 3D Secure zajišťujeme maximální ochranu platícím zákazníkům i obchodníkům. Platební údaje spravujeme v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem karetních asociací PCI DSS Level 1.

Ideální pro opakované platby

Online platba kartou dokáže výborně posloužit k automatickým opakovaným platbám, například za předplatné. Frekvenci i výši opakovaných plateb nastaví obchodník. Platící pouze provede první platbu a dál už se nemusí o nic starat.

Okamžitý přenos informací

O tom, že platba kartou proběhla, se obchodník i zákazník dozví prakticky okamžitě. Informace o autorizaci je posílána v reálném čase. Zákazník má díky tomu rychlý přehled o všech platbách a obchodník může okamžitě odesílat objednané zboží nebo služby.

Funguje skvěle i přes telefon

Platit kartou online jde na mobilním zařízení snad ještě lépe než na běžném počítači. Optimalizované rozhraní pro mobilní platby promění v rychlý a pohodlný zážitek.

Několik podporovaných měn

Platba kartou online není omezena jen na platby v korunách. Přes platební bránu je možné přijímat i odesílat platby kartou v eurech, dolarech a librách.